דלתות זכוכית למשרדים

אין שום ספק כי דלתות זכוכית למשרדים מהוות את אחד מסימני ההיכר של משרד מעוצב ומושקע. אם בעבר רוב הדלתות היו עשויות מעץ רגיל וסטנדרטי, הרי שהיום יותר ויותר אנשים התחילו להבין ולהעריך את היופי של דלת זכוכית מעוצבת. בדיוק כפי שרוב האנשים מעוניינים להשקיע בנראות של המשרד שלהם באמצעות הקפדה על ריהוט אלגנטי, תמונות מתאימות וצמחיה מושקעת, כדאי לתת את הדגש גם לדלתות של המשרד. דלת ישנה ומתפוררת תעניק למשרד שלכם מראה מיושן ומוזנח, בעוד שדלת זכוכית יוקרתית ואלגנטית, תעניק לו מראה מודרני ויוקרתי יותר. 

אנו בחברת TeTTo נשמח לספק לכם מבחר רחב של דלתות זכוכית למשרדים ברמה הגבוהה ביותר. תוכלו לבחור מתוך הקטלוג שלנו, או לחילופין, ליהנות מדלתות בהתאמה אישית.

דלתות זכוכית למשרדים – כיצד לבחור נכון?

קודם כל, חשוב לזכור כי דלתות זכוכית למשרדים יכולות להוסיף המון לאווירה הכללית במקום. דלתות זכוכית מעוצבות מוסיפות לעיצוב הכללי של המשרד ומהוות חלק מהותי מהאווירה השוררת בו. מדובר על דלתות זכוכית פרקטיות ביותר, היכולות להפריד בין האזורים השונים במשרד, מבלי לגרוע מתחושת המרחב. בצורה כזו, כל מי שנכנס למשרד יוכל ליהנות מאווירת open space נינוחה ורגועה, במקום לחוות תחושת דוחק וצפיפות, האופיינית למשרדים קטנים המחולקים לחדרונים שמופרדים באמצעות דלתות עץ פשוטות. 

כדאי לבחור כמובן בדלת זכוכית יפה ומיוחדת, שתתאים באופן מושלם לאופי של המשרד שלכם. כל אחד יכול לבחור את הגוון האידיאלי לדלת, כולל צורות והדפסות מקוריות, שיוסיפו לאווירה במקום. מעבר לכך, יש לזכור כי ניתן לבחור את עובי הדלת, כאשר ההמלצה הכללית היא לבחור בדלת עבה ועמידה יותר.

כל היתרונות של דלתות זכוכית למשרדים

אין ספק כי היתרון הבולט ביותר של דלתות זכוכית למשרדים הוא העיצוב המיוחד שלהן. מדובר על דלתות המסוגלות להוסיף אווירה מודרנית ונקייה יותר, דבר שללא ספק משפיע הן על העובדים במשרד והן על הלקוחות. כמו כן, מדובר על דרך נפלאה על מנת ליצור תחושת מרחב אך עדיין לשמור על בידוד אקוסטי מעולה, מאחר ולעומת דלתות עץ למשל, דלתות זכוכית מצליחות לבודד בצורה יעילה יותר את רעש הרקע המגיע מהחדרים הסמוכים. 

ניתן כמובן לבחור את סוג הזכוכית ואת רמת השקיפות שלה, בהתאם לצרכים האישיים שלכם ולטעם האישי. זכוכית טריפלקס למשל, ידועה ביכולת שלה למנוע רעשים, דבר שיכול להיות מושלם עבור דלתות למשרדים. מומלץ לבחור בזכוכית טריפלקס מחוסמת, על מנת להבטיח לעצמכם דלת בטיחותית, שלא תוכל לפצוע אתכם במקרה של שבירה. כדאי לזכור כי ניתן להדפיס על הדלתות את הלוגו של החברה ובכך לתרום למיתוג שלה.

אנו בחברת TeTTo נשמח לספק לכם דלתות זכוכית למשרדים ברמה הגבוהה ביותר. הדלתות שלנו ידועות בעמידות ובבטיחות הגבוהה שלהן בנוסף לעיצובים המרהיבים והאיכות הגבוהה. לפרטים והזמנות, צרו קשר!

TeTTo דלתות ומחיצות 7749884749
TeTTo מחיצות 77499748
דלתות זכוכית הזזה
חיפוי זכוכית למשרד
כללי
אבירן אסרף

חיפוי זכוכית למשרד

חיפוי זכוכית למשרד אין שום ספק כי חיפוי זכוכית למשרד נחשב לאחת האופציות המומלצות ביותר, עבור כל מי שמעוניין לרענן

קרא עוד »
דלתות זכוכית לבית
כללי
אבירן אסרף

דלתות זכוכית לבית

דלתות זכוכית לבית אין שום ספק כי דלתות זכוכית לבית יכולות לתרום המון לאווירה הכללית במקום ולעיצוב של הבית. היום

קרא עוד »
מעקות זכוכית למדרגות
כללי
אבירן אסרף

מעקות זכוכית למדרגות

מעקות זכוכית למדרגות לאחרונה ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, המתעניינים בתחום של מעקות זכוכית למדרגות. אין ספק כי מעקה העשוי

קרא עוד »
TeTTo מראות 98717374
כללי
אבירן אסרף

מראות אמבטיה

מראות אמבטיה מראות לחדר האמבטיה קיימות בשפע ובמבחר כה רחב שקשה לקבל החלטה ולבחור באחת. ברוב חנויות העיצוב תוכלו למצוא

קרא עוד »
קיר טלויזיה זכוכית
כללי
אבירן אסרף

קיר טלויזיה זכוכית

קיר טלויזיה זכוכית בשנים האחרונות ניתן לראות כיצד חיפוי זכוכית הפך להיות אחד מסוגי החיפויים הבולטים ביותר בעולם עיצוב הפנים.

קרא עוד »

השארת תגובה